Tel.  67 729470


07Vārti pēc individuālā projekta: vārti aviācijas angāriem, kuģu būvētavām, tramvaju un trolejbusu depo, dzelzceļa transportamLielā izmēra nestandarta vārti parasti tiek saukti par angāru vārtiem.
Tos uzstāda aviācijas angāros, rūpnīcas cehos, kuģu būvētavu dokos, dzelzceļa un tramvaju depo, u.c.
Visbiežāk izplātīti ir sekojošo veidu angāru vārti: bīdāmie vārti (kuģu būvētavas, doki, cehi), veramie angāru vārti (depo, noliktavas) un saliekamie paceļamie vārti (aviācija, kuģu būvētavas)

032

SEKCIJVEIDA VĀRTI

Sekcijveida garāžu vārtus ir viegli izmantot, tie ir ļoti izturīgi, droši, tie garantē siltuma saglabāšanu, ir izturīgi - tas ir sekcijveida vārtu īpašības, kas nodrošina tiem lielu popularitāti gan privātajā sektorā, gan arī rūpniecības nozarē.
Sekcijveida paceļamie vārti sastāv no nesošā karkasa, vārtu plātnes un vērpstieņa vārpstas ar vērpes atsperēm.
Sekciju vārtu plātne ir izgatavota no 40 mm sendvičtipa paneļiem, panorāmu sekciju vārtiem izmanto alumīnija profilu ar dubulto iestiklojumu no akrila vai polikarbonāta.

picture350

Bīdāmie vārti (konsoles vārti) ir vispraktiskākais risinājums transporta iebraukšanai teritorijā. Bīdāmie (konsoles) vārti neaizņem vietu tieši aiz vārtiem, kas ļauj aiz šiem vārtiem ierīkot autostāvvietu. Bīdāmie vārti apmierina klientu augstās prasības dizaina, drošuma un ērtas ekspluatācijas ziņā. Nepieciešama sānu telpa bīdāmo vārtu virzienā ir vienāda ar apmēram 1,5 ailes platumu.
Bīdāmo (konsoles) vārtu konstrukcijas - stabi, rāmis un nesošā sija — ir izgatavoti no profilcaurulēm, ir apstrādāti ar pretkorozijas grunti un, pēc pasūtītāja pieprasījuma, var būt nokrāsoti jebkurā krāsā saskaņā ar RAL katalogu.

picture1924Verami vārti ir konstruktīvi vienkārši, un tādējādi, veramie vārti ir lētāki nekā analoģiskie bīdāmie (konsoles) vārti par aptuveni 20%. Veramiem vārtiem ir nepieciešama brīva vieta tajā pusē, uz kuru tiek atvērti veramie vārti, kas ir vienāda ar pusi no ailes platuma.
Veramie vārti (puses) ir izgatavoti no profilcaurulēm, ir apstrādāti ar pretkorozijas grunti un, pēc pasūtītāja pieprasījuma, var būt nokrāsoti jebkurā krāsā pēc RAL kataloga.

gate coldVārti saldēšanas kamerām Mūsu uzņēmums piedāvā vārtus un durvis saldēšanas kamerām un noliktavām ar dažādiem temperatūru režīmiem. Vārtu paneļu biezums ir atkarīgs no temperatūras starpības telpā un saldēšanas kamerā. Rāmji un nesošās konstrukcijas tiek parasti izgatavotas no nerūsējošā tērauda vai karsti cinkotiem metāliem.

Ugunsdrošie (ugunsizturīgi) vārti ir projektēti, lai lokalizētu ugunsgrēkus, nodrošinātu maksimālu aizsardzību pret uguni, ierīkot cilvēku un materiālā īpašuma evakuācijas ceļus.

Piedāvājam automātikas komplektus vārtiem  CAME   un V2  Mēs izvēlējāmies šos ražotājus no desmitiem citiem ražotājiem, izanalizējot piedāvāto drošību, ekspluatācijas un automātikas montāžas vienkāršību. Pārdomātie risinājumi vārtiem, kuru svars nepārsniedz 3000 kg..