Tel.  67 729470


picture1924Verami vārti ir konstruktīvi vienkārši, un tādējādi, veramie vārti ir lētāki nekā analoģiskie bīdāmie (konsoles) vārti par aptuveni 20%. Veramiem vārtiem ir nepieciešama brīva vieta tajā pusē, uz kuru tiek atvērti veramie vārti, kas ir vienāda ar pusi no ailes platuma.
Veramie vārti (puses) ir izgatavoti no profilcaurulēm, ir apstrādāti ar pretkorozijas grunti un, pēc pasūtītāja pieprasījuma, var būt nokrāsoti jebkurā krāsā pēc RAL kataloga.


Veramo vārtu konstrukcijā tiek izmantotas īpašas mazdilstošas lodīšu eņģes, kas nodrošina laidenu gaitu, augstu izmantošanas resursu un kustību bez sašķiebumiem vai iesprūšanām.
Veramo vārtu puses var būt pildītas ar dažādiem dekoratīviem materiāliem: dēļiem, kaltas sastāvdaļas, metinātais režģis, žogu panelis, rannila, u.c
Veramos vārtus var atvērt vai nu manuāli, vai mehāniski.
Mēs piedāvājam uzstādīt arī veramo vārtu automātiskās ierīces. Veramo automātisko ierīču regulēšana tiek veikta ar aizsardzības pogu, ir iespējama tālvadīšana, izmantojot GSM vadību u.c.

Iesakām sazināties ar uzņēmuma speciālistiem, lai pareizi uzstādītu stabus zem pusēm un pamatu veramo vārtu montāžai un automātiskās ierīces veramiem vārtiem.