Tel.  67 729470


032

SEKCIJVEIDA VĀRTI

Sekcijveida garāžu vārtus ir viegli izmantot, tie ir ļoti izturīgi, droši, tie garantē siltuma saglabāšanu, ir izturīgi - tas ir sekcijveida vārtu īpašības, kas nodrošina tiem lielu popularitāti gan privātajā sektorā, gan arī rūpniecības nozarē.
Sekcijveida paceļamie vārti sastāv no nesošā karkasa, vārtu plātnes un vērpstieņa vārpstas ar vērpes atsperēm.
Sekciju vārtu plātne ir izgatavota no 40 mm sendvičtipa paneļiem, panorāmu sekciju vārtiem izmanto alumīnija profilu ar dubulto iestiklojumu no akrila vai polikarbonāta.

 Sekciju vārtu plātne ir izgatavota no 40 mm sendvičtipa paneļiem, panorāmu sekciju vārtiem izmanto alumīnija profilu ar dubulto iestiklojumu no akrila vai polikarbonāta. Sekciju vārtu pamatkrāsas ir balta RAL 9010 un brūna RAL 8014. Taču sekciju paceļamos vārtus var pasūtīt jebkādā krāsā no RAL tabulas. Horizontāli uzstādīti sekcijveida paceļamo vārtu sendviča tipa paneļi, kas ir savstarpēji savienoti ar eņģēm, veido vārtu plātni, kas pārvietojas vertikāli pa vadotni līdz griestiem un atstāj atvērtu aili. Vārtus var viegli atvērt ar rokām, izmantojot vērpstieņa vārpstu ar vērpes atsperēm. 

   

ĻOTI SVARĪGI!


Izvēloties vārtus, ir jāņem vērā:
Siltumizolācija. Latvijā, kur temperatūra sasniedz -25 -30 C, ir svarīgi, lai poliuretāna biezums nebūtu mazāks par 40 mm. Paneļu siltumvadītspējas koeficients K = 0,43 N cal. (80 PU k = 0,22). Vēl viens ļoti svarīgs siltumizolācijas elements – termiskais tiltiņš, t.i., ārējām un iekšējām vārtu pusēm jābūt atdalītam ar siltumizolāciju, citādāk pie temperatūras -15 ° C paneļu atslēgās veidojas sarma un ievērojami palielinās siltuma zudums.
Blīvējums. Daži uzņēmumi izmanto paneļus vārtiem, kas nav ieteicami mūsu ģeogrāfiskajos platumos. Pirmais ir blīvējums starp paneļiem, kas deformējas pie zemām temperatūrām un nenodrošina siltumizolāciju. Otrais ir sānu blīvējumi. Dziļas rievošanas uz paneļiem netiek kompensētas ar sānu blīvējumiem. Var diezgan vienkārši aprēķināt, cik daudz siltuma tiek zaudēts caur kopējo spraugu.
Izturība. Blīvējuma samazināšanās kļuva mazāka par 0,55 mm, bet „mīkstu” metālu pielietošana izraisa strauju vārtu ārējā izskata pasliktināšanos. Jau pēc 2-3 gadiem uz Jūsu vārtiem būs iespiedumi. Lai novērstu koroziju, ir nepieciešama iepriekšējā tērauda loksnes cinka apstrāde ar papildu polimēru pārklājumu.

Tādēļ mūsu uzņēmums izmanto tikai augstākās kvalitātes paneļus, kurus ražo pasaules vadošais sendvičtipa paneļu ražošanas        kkoncerns „Metecno Group” („Metecno Door Panels”)

Mūsu vārtiem ir drošības sertifikāts 0402 - CPD - 40 70 59 (izmantošana bez sertifikāta ir aizliegta kopš 2005. gada. ES direktīva NE 13241-1:2003). Automātikas ierīces tika izvēlētas, ņemot vērā vārtu daudzgadējo uzstādīšanas un izmantošanas pieredzi – 14 gados vairāk nekā 6000 iekārtas.

 

   
 

Arī sekciju paceļamos vārtus var viegli automatizēt. Tiek piemērota automātika paceļamiem sekciju vārtiem. Automātiskā vadīšana sekciju vārtiem ir iespējama, izmantojot pogu vai tālvadības pulti.

Tehniskā informācija par automātiku:  

                 -  pasaules līderi vārtu un durvju automātikas iekārtu ražošanā.

 Mūsu vārti tiek izgatavoti saskaņā ar pasūtītāja izmēriem. Mūsu pašu ražošana ļauj katra atsevišķa produkta izgatavošanas procesā ņemt vērā īpašās šī produkta izgatavošanas prasības.
Ārējais izskats, kas saglabājas ilgu laiku, un droša vārtu darbība padara nostāda šos vārtus vienā līmenī ar populārākajiem aizvērto aiļu būvniecības risinājumiem rūpniecības ēku un privātmāju sektorā.

  

Sekcijām ir sendvičveida konstrukcijas. Savienojot sekcijas kopā ar speciālu M-tipa atslēgu un gumijas blīvējumiem pa visu perimetru, siltuma zudumi caur vārtiem tiek samazināti līdz minimumam. No visiem paceļamiem vārtiem, sekcijveida vārti nodrošina visefektīvāko siltuma saglabātību. Stiprinājumu un vadotņu konstrukcijām ir karsti cinkots pārklājums, kas pasargā konstrukciju no korozijas uz ilgu laiku.

RUĻĻVEIDA VĀRTI

   

Tikai augstākās kvalitātes ruļļveida vārtu elementi.

Ruļļveida vārti ar atloku vadotni. Tāda ruļļveida vārtu konstrukcija ļauj aizvērt gandrīz jebkuru ailes platumu. Tādu projektu mēs realizējām zāģu skaidu noliktavā.

  

VIENLAIDUS PACEĻAMIE VĀRTI 

Vienlaidus paceļamie vārti – vislētākie vārti. Pieejami standarta izmēri.

LUKSUS KLASES VĀRTI

 

 

Kontakti

SIA Rol-automatik SET

Ludzas 89b,
Rīga, , 
Latvija

   +371 67 729470

  

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  contact