Tel.  67 729470 , 29515776


1PIEKĻUVES KONTROLES SISTĒMAS: BARJERAS, TURNIKETI, AUTOSTĀVVIETAS BLOKIRATORI


Automātiskās barjeras tiek uzstādītas visur - stāvvietās pie lielveikaliem, garāžu kooperatīvos, biroju stāvvietās, pie iebraukšanas ražošanas teritorijā, pie dzelzceļa pārbrauktuvēm, uz maksas ceļiem, utt.
Automātiskās barjeras tiek izvēlētas objektam atkarībā no uzstādīšanas vietas, satiksmes intensitātes un pasūtītāja prasībām.
Automātiskām barjerām viens no svarīgākajiem parametriem ir intensitāte un izlices pacelšanas laiks. Izlices garums mainās atkarībā no ceļu satiksmes.
Automātiskās barjeras var kontrolēt dažādos veidos. Visbiežāk tiek izmantota radio kontrole vai kāršu piekļuves sistēma. Arī ir iespējams kontrolēt, izmantojot stacionāras elektriskās pogas, GSM signālu, magnētiskās eņģes, u.c.

Automātiskās barjeras var kontrolēt dažādos veidos. Visbiežāk tiek izmantota radio kontrole vai kāršu piekļuves sistēma. Arī ir iespējams kontrolēt, izmantojot stacionāras elektriskās pogas, GSM signālu, magnētiskās eņģes, u.c.

Automātiskās barjeras ir gandrīz vienmēr aprīkoti ar fotosensoriem vai DV kontaktu, kas novērš izlices palaišanu uz automašīnu, kas atrodas zem automātiskās barjeras izlices. KONTROLE SISTĒMAS: BARJERAS, TURNIKETI, AUTOSTĀVVIETAS BLOKIRATORI
Automātiskās barjeras tiek uzstādītas visur - stāvvietās pie lielveikaliem, garāžu kooperatīvos, biroja stāvvietās, pie iebraukšanas ražošanas teritorijā, pie dzelzceļa pārbrauktuvēm, uz maksas ceļiem utt.
Automātiskās barjeras tiek izvelētas objektam, atkarībā no uzstādīšanas vietas, satiksmes intensitātes un pasūtītājs prasībām.
Automātiskam barjerām viens no svarīgākajiem parametriem ir intensitāte un izlices pacelšanas laiks. Izlices garums mainās atkarībā no ceļu satiksmes. 
Nesen kļuva populāras diezgan lētas un uzticamas Dienvidaustrumāzijas ražotāju barjeras.

bar1  bar1  bar1  bar1  bar1  bar1  bar1  bar1  bar1

Vietās ar lielu satiksmes intensitāti piedāvājam vācu uzņēmuma ELKA barjeras

el1  el2  el1  el1  el1

tur1

TURNIKETI

Turniketi ir ierīces, kuru galvenais mērķis ir pārvaldīt cilvēku plūsmu un kontrolēt ieeju un izeju pie uzņēmumu caurlaides punktiem, administratīvajās aģentūrās, organizācijās, bankās, u.c. Ir vairāki turniketu pamatveidi atkarībā no to primārā uzdevuma.

Turniketi-tripodi tiek uzstādīti, galvenokārt, pie uzņēmumu caurlaides punktiem, kad ir nepieciešams kontrolēt ieeju un izeju (piekļuvi) telpās, kas ir atļauta tikai noteiktiem cilvēkiem.
Turniketi-vārtiņi ir ideāli piemēroti brīvam caurgājienam vienā virzienā un neatļautas izejas aizliegumam (veikali, tirdzniecības centri). Pilna augstuma turniketi droši aizsargā ejas zonas, kas ļauj tos izmantot vietās ar augstām drošības prasībām un augstu cilvēku plūsmas intensitāti (stadioni).
Turniketiem var pieslēgt dažādas ierīces, kas sniedz papildu iespējas:
• iznesamie indikatori, kas parāda atļautas piekļuves virzienu;
• radiovadīšanas ierīce;
• ierīce, kas dod komandas avārijas atbloķētājiem;
• neatļauta caurgājiena devējs ar signalizāciju.
• spriegums, kas ir drošs cilvēkam, - 12 līdz 36V
• turniketa atbloķēšana ar atslēgu ārkārtas situācijās

AUTOSTĀVVIETU BLOKATORI

bl1  bl1

 

 

Kontakti

SIA Rol-automatik

Ludzas 89b,
Riga, , 
Latvija

  +371 29 515776

  

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  contact